lek. dent. Kacper Klefas

lek. dent. Kacper Klefas

Dzień dobry,

nazywam się Kacper Klefas, jestem lekarzem dentystą, absolwentem Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przy którym odbyłem staż podyplomowy, zakończony w 2019 roku.

W czasie studiów aktywnie uczestniczyłem w działaniach Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, co dało mi możliwość uczestnictwa w licznych konferencjach naukowych, oraz odbycia szkoleń z zakresu nowoczesnych metod leczenia endodontycznego, znieczuleń oraz podstawowych i zaawansowanych czynności pierwszej pomocy medycznej.

Jako, że jestem na początku swojej zawodowej kariery, pragnę zdobywać wiedzę i umiejętności oraz rozwijać się w każdej dziedzinie stomatologii z naciskiem na stomatologie zachowawczą, protetykę oraz ekstrakcje zębów.

Na co dzień mam okazję pracować również w Poradni Stomatologii Dziecięcej Mazowieckiego Centrum Stomatologii, dlatego z chęcią i empatią zajmuję się problemami stomatologicznymi naszych najmłodszych pacjentów.

Prywatnie jestem ciekawym świata pasjonatem sportu, literatury i filmu.

Będzie mi bardzo miło spotkać się z Państwem w gabinecie DoraDent by, razem z pozostałą częścią Naszego Zespołu, przełamywać stereotyp o tym, że wizyta u stomatologa musi być stresująca i nieprzyjemna.

Pozdrawiam, Kacper Klefas

Godziny przyjęć:

  • poniedziałek: 11.00 – 19.00
  • środa: 11.00 – 19.00
  • sobota: 8.00 – 14.00, wybrane dni

Komentarze są wyłączone.